Продукція > VIKING > PWR06FTFO0100
PWR06FTFO0100
PWR06FTFO0100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 10Ω; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±1%
Power: 0.3W
Mounting: SMD
Operating voltage: 200V
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
на замовлення 3105 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 10Ω; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±1%, Power: 0.3W, Mounting: SMD, Operating voltage: 200V, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film.