Продукція > VIKING > PWR06JTEO0220
PWR06JTEO0220
PWR06JTEO0220 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 22Ω; 300mW; ±5%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 22Ω
Power: 0.3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 22Ω; 300mW; ±5%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 22Ω, Power: 0.3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.