Продукція > VIKING > PWR06JTEQ0240
PWR06JTEQ0240
PWR06JTEQ0240 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 24Ω; 750mW; ±5%; 500V; -55÷155°C
Operating voltage: 500V
Tolerance: ±5%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.75W
Resistance: 24Ω
Type of resistor: thick film
на замовлення 4005 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 24Ω; 750mW; ±5%; 500V; -55÷155°C, Operating voltage: 500V, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.75W, Resistance: 24Ω, Type of resistor: thick film.