Продукція > VIKING > PWR10FTEQ0620
PWR10FTEQ0620
PWR10FTEQ0620 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 62Ω; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Type of resistor: thick film
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Resistance: 62Ω
Operating voltage: 400V
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 62Ω; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD, Type of resistor: thick film, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Resistance: 62Ω, Operating voltage: 400V, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025.