Продукція > VIKING > PWR10FTEQ3300
PWR10FTEQ3300
PWR10FTEQ3300 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 330Ω; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C
Case - mm: 5025
Resistance: 330Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 3820 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 330Ω; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 330Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C.