Продукція > VIKING > PWR10FTEQ8202
PWR10FTEQ8202
PWR10FTEQ8202 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82kΩ; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C
Case - mm: 5025
Resistance: 82kΩ
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82kΩ; 750mW; ±1%; 400V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 82kΩ, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD.