Продукція > VIKING > PWR10FTET1503
PWR10FTET1503
PWR10FTET1503 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 150kΩ; 1W; ±1%; 400V; -55÷155°C
Tolerance: ±1%
Mounting: SMD
Case - inch: 2010
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 1W
Operating voltage: 400V
Resistance: 150kΩ
Case - mm: 5025
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 150kΩ; 1W; ±1%; 400V; -55÷155°C, Tolerance: ±1%, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 1W, Operating voltage: 400V, Resistance: 150kΩ, Case - mm: 5025.