Продукція > VIKING > PWR10JTEQ0820
PWR10JTEQ0820
PWR10JTEQ0820 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 750mW; ±5%; 400V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Resistance: 82Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 750mW; ±5%; 400V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 82Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD.