Продукція > VIKING > PWR12DTEA3304
PWR12DTEA3304
PWR12DTEA3304 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 3.3MΩ; 1.5W; ±0.5%; 500V; -55÷155°C
Mounting: SMD
Resistance: 3.3MΩ
Case - inch: 2512
Case - mm: 6332
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Tolerance: ±0.5%
Power: 1.5W
Operating voltage: 500V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 3.3MΩ; 1.5W; ±0.5%; 500V; -55÷155°C, Mounting: SMD, Resistance: 3.3MΩ, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Tolerance: ±0.5%, Power: 1.5W, Operating voltage: 500V.