Продукція > VIKING > PWR12FTEA2203
PWR12FTEA2203
PWR12FTEA2203 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 220kΩ; 1.5W; ±1%; 500V; -55÷155°C
Resistance: 220kΩ
Power: 1.5W
Tolerance: ±1%
Mounting: SMD
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 500V
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 220kΩ; 1.5W; ±1%; 500V; -55÷155°C, Resistance: 220kΩ, Power: 1.5W, Tolerance: ±1%, Mounting: SMD, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 500V, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332.