Продукція > VIKING > PWR12FTEA4300
PWR12FTEA4300
PWR12FTEA4300 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 430Ω; 1.5W; ±1%; 500V; -55÷155°C
Case - mm: 6332
Resistance: 430Ω
Power: 1.5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 430Ω; 1.5W; ±1%; 500V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6332, Resistance: 430Ω, Power: 1.5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C.