Продукція > VIKING > PWR13FTEQ0220
PWR13FTEQ0220
PWR13FTEQ0220 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 22Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Power: 0.75W
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Tolerance: ±1%
Case - mm: 3225
Operating voltage: 200V
Resistance: 22Ω