Продукція > VIKING > PWR13FTEQ0330
PWR13FTEQ0330
PWR13FTEQ0330 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 33Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3225
Resistance: 33Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 3303 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 33Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Resistance: 33Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C.