Продукція > VIKING > PWR13FTEQ6800
PWR13FTEQ6800
PWR13FTEQ6800 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 680Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Mounting: SMD
Resistance: 680Ω
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 200V
Case - inch: 1210
Power: 0.75W
на замовлення 3800 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 680Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Mounting: SMD, Resistance: 680Ω, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 200V, Case - mm: 3225, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1210, Power: 0.75W.