Продукція > VIKING > PWR13FTEU4701
PWR13FTEU4701
PWR13FTEU4701 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 4.7kΩ; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Case - inch: 1210
Resistance: 4.7kΩ
Case - mm: 3225
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 4.7kΩ; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Case - inch: 1210, Resistance: 4.7kΩ, Case - mm: 3225.