Продукція > VIKING > PWR13FTFQ0100
PWR13FTFQ0100
PWR13FTFQ0100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 10Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Power: 0.75W
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Tolerance: ±1%
Case - mm: 3225
Operating voltage: 200V
Resistance: 10Ω
на замовлення 800 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 10Ω; 750mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Power: 0.75W, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Tolerance: ±1%, Case - mm: 3225, Operating voltage: 200V, Resistance: 10Ω.