PWS3102A115N4LG Hammond Manufacturing
pws-31.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 1100W 115V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 15.80" L x 6.07" W x 32.41" H (401.3mm x 154.2mm x 823.2mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 3753 BTU
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 1100W 115V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 15.80" L x 6.07" W x 32.41" H (401.3mm x 154.2mm x 823.2mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 3753 BTU.