PWS7102A115N4SS Hammond Manufacturing
pws.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 115V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.88" L x 5.55" W x 19.68" H (200.2mm x 141.0mm x 499.9mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 115V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.88" L x 5.55" W x 19.68" H (200.2mm x 141.0mm x 499.9mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit.