Продукція > RESI > PWWR0013FR500K9
PWWR0013FR500K9
PWWR0013FR500K9 RESI
PWWR.pdf
Виробник: RESI
Description: 0.5OHMS 1% 13.5W +100PPM
Power (Watts): 13.5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.949" L (9.50mm x 49.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 185 шт:
Написати відгук
Description: 0.5OHMS 1% 13.5W +100PPM, Power (Watts): 13.5W, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.374" Dia x 1.949" L (9.50mm x 49.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 500 mOhms.