Продукція > RESI > PWWR0016F100RK9
PWWR0016F100RK9
PWWR0016F100RK9 RESI
PWWR.pdf
Виробник: RESI
Description: 100OHMS 1% 16W +100PPM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.453" Dia x 2.028" L (11.50mm x 51.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 370°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 Ohms