Продукція > RESI > PWWR0016F10R0K9
PWWR0016F10R0K9
PWWR0016F10R0K9 RESI
PWWR.pdf
Виробник: RESI
Description: 10OHMS 1% 16W +100PPM
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.453" Dia x 2.028" L (11.50mm x 51.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 370°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 129 шт:
Написати відгук
Description: 10OHMS 1% 16W +100PPM, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.453" Dia x 2.028" L (11.50mm x 51.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 370°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 Ohms.