Продукція > RESI > PWWR0016F1K00K9
PWWR0016F1K00K9
PWWR0016F1K00K9 RESI
PWWR.pdf
Виробник: RESI
Description: 1KOHMS 1% 16W +100PPM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.472" Dia x 2.047" L (12.00mm x 52.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 370°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 172 шт:
Написати відгук
Description: 1KOHMS 1% 16W +100PPM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.472" Dia x 2.047" L (12.00mm x 52.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 370°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 kOhms.