Продукція > RESI > PWWR0016F2R70K9
PWWR0016F2R70K9
PWWR0016F2R70K9 RESI
PWWR.pdf
Виробник: RESI
Description: 2.7 OHMS 1% 16W 100PPM/
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.453" Dia x 2.028" L (11.50mm x 51.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 370°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.7 Ohms
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.7 OHMS 1% 16W 100PPM/, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.453" Dia x 2.028" L (11.50mm x 51.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 370°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.7 Ohms.