Продукція > HONEYWELL > PX2FN1XX300PSBEX
PX2FN1XX300PSBEX
PX2FN1XX300PSBEX Honeywell
-pressure-px2-series-datasheet-50069942-i-en-ciid-142978.pdf
Виробник: Honeywell
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 300psi Sealed Gage 2-Pin
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук