Продукція > OMEGA > PX309-015A10V
PX309-015A10V
PX309-015A10V Omega
PX309.pdf
Виробник: Omega
Description: STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDU
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Output Type: Analog Voltage
Output: 0 V ~ 10 V
Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa)
Pressure Type: Absolute
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 9V ~ 30V
Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Applications: Industrial Automation
Port Style: Threaded
Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDU, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Output Type: Analog Voltage, Output: 0 V ~ 10 V, Operating Pressure: 15PSI (103.42kPa), Pressure Type: Absolute, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 9V ~ 30V, Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT, Applications: Industrial Automation, Port Style: Threaded, Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa).