Продукція > OMEGA > PX309-015CG10V
PX309-015CG10V
PX309-015CG10V Omega
PX309.pdf
Виробник: Omega
Description: STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDU
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded
Output Type: Analog Voltage
Output: 0 V ~ 10 V
Operating Pressure: ±15PSI (±103.42kPa)
Pressure Type: Compound, Vacuum
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 9V ~ 30V
Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Applications: Industrial Automation
Port Style: Threaded
Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDU, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Threaded, Output Type: Analog Voltage, Output: 0 V ~ 10 V, Operating Pressure: ±15PSI (±103.42kPa), Pressure Type: Compound, Vacuum, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 9V ~ 30V, Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) NPT, Applications: Industrial Automation, Port Style: Threaded, Maximum Pressure: 45PSI (310.26kPa).