PXAG30KFA,512
PXAG30KFA,512 NXP USA Inc.
XA-G30.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 30MHz
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: XA
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: UART/USART
Peripherals: PWM, WDT
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.59x16.59)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 30MHz, RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: XA, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.59x16.59), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.