PXAS30KBA,512
PXAS30KBA,512 NXP USA Inc.
XA-S3.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 30MHz
RAM Size: 1K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: XA
Data Converters: A/D 8x8b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, I2C, UART/USART
Peripherals: PWM, WDT
Supplier Device Package: 68-PLCC (24.18x24.18)
Number of I/O: 50
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 68-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 30MHz, RAM Size: 1K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: XA, Data Converters: A/D 8x8b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: 68-PLCC (24.18x24.18), Number of I/O: 50, DigiKey Programmable: Not Verified.