Продукція > TDK-LAMBDA > PXC-M10-24WD05
PXC-M10-24WD05
PXC-M10-24WD05 TDK-Lambda
pxc-m3_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters - Through Hole DC-DC, PCB Mount, Input 9-36VDC, Output +/-5V 1A, 10W, (style B)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Supplier Device Package: 24-DIP, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PXC-M10-24WD05 PXC-M10-24WD05 Виробник : TDK-Lambda pxc-m3_e.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Supplier Device Package: 24-DIP
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PXCM1024WD05 Виробник : TDK tdk_tdkl-s-a0008121775-1.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole DC-DC, PCB Mount, Input 9-36VDC, Output +/-5V 1A, 10W, (style B)