Продукція > OMEGA > PXM319-001G10V
PXM319-001G10V
PXM319-001G10V OMEGA
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - PXM319-001G10V - Drucksensor, 1 bar, Spannung, Relativdruck, 30 VDC, G1/4 (1/4" BSP), 10 mA
tariffCode: 90262020
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Druckmessung: Relativdruck
Nennspannung: 30VDC
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 10mA
hazardous: false
Anschlusstyp: G1/4 (1/4" BSP)
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 1bar
Sensorausgang: Spannung
usEccn: EAR99
Produktpalette: PXM319 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - PXM319-001G10V - Drucksensor, 1 bar, Spannung, Relativdruck, 30 VDC, G1/4 (1/4" BSP), 10 mA, tariffCode: 90262020, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Druckmessung: Relativdruck, Nennspannung: 30VDC, euEccn: NLR, Versorgungsstrom: 10mA, hazardous: false, Anschlusstyp: G1/4 (1/4" BSP), rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsdruck, max.: 1bar, Sensorausgang: Spannung, usEccn: EAR99, Produktpalette: PXM319 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).