Продукція > OMEGA > PXM359-015A10V
PXM359-015A10V
PXM359-015A10V OMEGA
3296293.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - PXM359-015A10V - Drucksensor, 15 bar, Spannung, Absolutdruck, 30 VDC, G1/4 (1/4" BSP), 10 mA
tariffCode: 90262020
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Druckmessung: Absolutdruck
Nennspannung: 30
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 10
hazardous: false
Anschlusstyp: G1/4 (1/4" BSP)
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsdruck, max.: 15
Sensorausgang: Spannung
usEccn: EAR99
Produktpalette: PXM359 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - PXM359-015A10V - Drucksensor, 15 bar, Spannung, Absolutdruck, 30 VDC, G1/4 (1/4" BSP), 10 mA, tariffCode: 90262020, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Druckmessung: Absolutdruck, Nennspannung: 30, euEccn: NLR, Versorgungsstrom: 10, hazardous: false, Anschlusstyp: G1/4 (1/4" BSP), rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsdruck, max.: 15, Sensorausgang: Spannung, usEccn: EAR99, Produktpalette: PXM359 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).