Продукція > ELITE > PZ2W390MNN1050
PZ2W390MNN1050
PZ2W390MNN1050 Elite
pz_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 39uF; 450VDC; Ø10x50mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 39µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x50mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 50mm
Diameter: 10mm
Capacitor application: low profile power supply
Mounting: THT
Manufacturer series: PZ
на замовлення 314 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 39uF; 450VDC; Ø10x50mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 39µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x50mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 50mm, Diameter: 10mm, Capacitor application: low profile power supply, Mounting: THT, Manufacturer series: PZ.