Продукція > NXP USA INC. > PZM6.2NB2A,115
PZM6.2NB2A,115
PZM6.2NB2A,115 NXP USA Inc.
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 220MW SMT3
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SMT3; MPAK
Power - Max: 220 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 3 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 220MW SMT3, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SMT3; MPAK, Power - Max: 220 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 3 V.