PZU14DB2,115 NXP USA Inc.
PHGLS15472-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NXP USA Inc.
Description: ZENER DIODE, 14V V(Z), 2.14%, 0.
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 2 Independent
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: 5-TSSOP
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
на замовлення 45000 шт:
Написати відгук
Description: ZENER DIODE, 14V V(Z), 2.14%, 0., Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 2 Independent, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: 5-TSSOP, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.