PZU15DB2,115
PZU15DB2,115 Nexperia USA Inc.
PZUXDB2_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 15V 5TSSOP
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 2 Independent
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: 5-TSSOP
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 15V 5TSSOP, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 2 Independent, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: 5-TSSOP, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11 V.