PZU16B1A115
PZU16B1A115 NXP USA Inc.
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 16V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 16V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12 V.