PZU18B2L315
PZU18B2L315 NXP USA Inc.
PZUXBL_SER.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: NOW NEXPERIA PZU18B2L ZENER DIOD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 13 V
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NOW NEXPERIA PZU18B2L ZENER DIOD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 13 V, Qualification: AEC-Q100.