Продукція > NEXPERIA > PZU8.2B3A,115
PZU8.2B3A,115
PZU8.2B3A,115 Nexperia
PZUXBA_SER-1319361.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes PZU8.2B3A/SOD323/SOD2
на замовлення 2495 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 8.2V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU8.2B3A,115 PZU8.2B3A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 8.2V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 5 V
на замовлення 273 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 320 mW