PZU84-C24R
PZU84-C24R Nexperia USA Inc.
PZU84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V.
Інші пропозиції PZU84-C24R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU84-C24R PZU84-C24R Виробник : Nexperia PZU84_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .25W 24V