Q-3003E000D024I
Q-3003E000D024I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3003E000D024I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/SMA-SP LMR19 24I
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: LMR 195
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SMA-SJB/SMA-SP LMR19 24I, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.