Q-3100F000H036I
Q-3100F000H036I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3100F000H036I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 36"
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to SMA
Cable Type: RG-142
1st Connector: BNC Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 36", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to SMA, Cable Type: RG-142, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.