Q-3100Y000H018I
Q-3100Y000H018I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3100Y000H018I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/HDBNC-SP G142 18I
Color: Copper
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: HD-BNC to SMA
Cable Type: RG-142
1st Connector: HD-BNC Plug
2nd Connector: SMA Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMA-SJB/HDBNC-SP G142 18I, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 18.00" (457.20mm), Style: HD-BNC to SMA, Cable Type: RG-142, 1st Connector: HD-BNC Plug, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.