Q-31025000H024I
Q-31025000H024I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-31025000H024I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/N-SJB G142 24I
Color: Copper
Length: 24.00" (609.60mm)
Part Status: Active
Frequency - Max: 11 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMA-SJB/N-SJB G142 24I, Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to N-Type, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.