Q-31025000H084I
Q-31025000H084I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-31025000H084I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/N-SJB G142 84I
Color: Copper
Length: 84.0" (2.1m) 7.0'
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: SMA-SJB/N-SJB G142 84I, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 84.0" (2.1m) 7.0', Style: SMA to N-Type, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.