Q-3102J000H018I
Q-3102J000H018I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3102J000H018I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-PLUG 18"
Color: Copper
Length: 18.00" (457.20mm)
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-PLUG 18", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 18.00" (457.20mm), Style: SMA to N-Type, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.