Q-3102J000H060I
Q-3102J000H060I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3102J000H060I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/N-SP G142 60I
Color: Copper
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Part Status: Active
Frequency - Max: 11 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMA-SJB/N-SP G142 60I, Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to N-Type, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.