Q-31031000H012I
Q-31031000H012I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-31031000H012I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-SJB/SMA-SJB G142 12I
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMA-SJB/SMA-SJB G142 12I, Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.