Q-31056000H036I
Q-31056000H036I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-31056000H036I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 36"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMA to TNC
Cable Type: RG-142
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 11 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 36", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to TNC, Cable Type: RG-142, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 11 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.