Q-3204Z000M012I
Q-3204Z000M012I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3204Z000M012I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to TNC
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: TNC Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to TNC, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.