Q-330020001108I
Q-330020001108I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-330020001108I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-RP/BNC-SJ G178 108I
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Copper
Length: 108.0" (2.7m) 9.0'
Style: BNC to SMA
Cable Type: RG-178
1st Connector: BNC Jack
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMA-RP/BNC-SJ G178 108I, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 108.0" (2.7m) 9.0', Style: BNC to SMA, Cable Type: RG-178, 1st Connector: BNC Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.